Aksident zingjiror në Vranjevc të Prishtinës (VIDEO)

Aksident zingjiror në Vranjevc të Prishtinës (VIDEO)

Edhe një tjetër aksident ka ndodhur pasditen e sotme, rreth orës 17:00, në Vranjevc, njofton Periskopi.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë tre vetura dhe një kombi.

Nuk dihet ende nëse ka ka ndonjë të lënduar.

Pamjet e mëposhtme janë të siguruara nga një lexues i Periskopit.

 

Shpërndaje në: