Aksidenti në Fushë-Krujë, vdes një grua

Periskopi.com Lajme

Një 55-vjeçare ka humbur jetën në një aksident të ndodhur mesditën e sotme në fshatin Larushk, Fushë Krujë.

Policia bën me dije se automjeti me drejtues M. Xh., 55 vjeç, ka aksidentuar gruan me iniciale L.R.

Shoferi është shoqëruar në Komisariat, ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /euronews/