Aktori i ‘Fifty Shades of Grey’ pozon i eksituar gjatë promovimit të filmit (Foto, +16)

Periskopi.com Showbiz

Ai ka fituar zemrën e shumë vajzave anë e mbanë globit, pasi luajti rolin e Christian Grey në “Fifty Shades of Grey”.

Jamie Dornan edhe njëherë u paraqit me stil në një nga storiet e tij promovuese për turizmin e Irlandës, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Aktori irlandez, 35 vjeçar, dukej në formë të mirë teksa qëndronte përballë peizazhit mahnitës bregdetar – por përkundër tij, fansat në këtë imazh kanë vërejtur diçka të sikletshme në veshjen e tij.

Pantallonat gri dhe të ngushta të Jamiet, të cilat janë edhe një veshje mjaft amtare në Ilrandëm, vunë në pah një pamje, e cila vinte në dyshim eksitimin e aktorit.

Fotografia është vërshuar nga shumë komente nga fansat e tij, të cilët shumica kanë qeshur me këtë imazh.

Përdoruesit e mediave sociale nuk mund t’i heqin sytë nga rajoni i ulët i Dornan, ndërkohë me entuziazëm komentonin

‘Pamje spektakolare! Peisazhi dhe plazhi nuk janë të këqija edhe as…”, ishte një nga komentet

‘Peizazhi apo Z. Dornan? (duke qeshur me të madhe), dhe ai thjeshtë po tregon drejtimin nga duhet të shkojmë;, është një nga komentet më satirike të komentuesve.