Aktori i njohur theret me thikë derisa ishte në skenë

Periskopi.com Showbiz

Aktori i njohur kinez, Simon Yam është therur me thikë.

Ai është shtruar në spital pasi që u sulmua me thikë nga një sulmues në Kinë. Teksa po merrte pjesë në një eveniment.

 

 

64 vjeçar, i cili më së shumti është i njohur për rolin e tij në Lara Croft: Tomb Raider – Cradle of Life, shihet në një video të publikuar derisa po fliste në skenë në hapjen e një dyqani të rij kur u sulmua.

Në video shijet personi i cili nxori thikën dhe e theri aktorin në bark, por më pas ndërhynë sigurimi të cilët e arrestuan sulmuesin.

Shpërndaje në: