Akuzat për hedhje të gazit lotsjellës në Kuvend, shtyhet seanca ndaj Sveçlës dhe të tjerëve

Akuzat për hedhje të gazit lotsjellës në Kuvend, shtyhet seanca ndaj Sveçlës dhe të tjerëve

Është shtyrë për 26 mars seanca ndaj ministrit Xhelal Sveçla, deputetes Fitore Pacolli dhe Salih Zyba dhe ish deputetes Drita Millaku, të cilët akuzohen për hedhje të gazit lotsjellës, në vitin 2019, në Kuvendin e Kosovës.

Shpërndaje në: