Akuzohet ylli i Arsenalit, u iku taksave

Akuzohet ylli i Arsenalit, u iku taksave

Në atë kohë, kiliani ishte pjesë e skuadrës së Barcelonës.

Gazeta spanjolle El Periodico raporton se 27-vjeçari do të përballet me procedurat penale pas dështimit për të paguar taksat në fjalë.

Ngjashëm sikurse Sanchez, edhe Lionel Messi është akuzuar dhe më pas dënuar për shkak të evazionit fiskal. /Periskopi.com

Shpërndaje në: