Albin Kurti bën fushatë në Prishtinë në mungesë të Arben Vitisë

Periskopi.com Lajme

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka marrë pjesë në një aktivitet zgjedhor në lagjen Taslixhe në Prishtinë.

Ai ka takuar qytetarë prishtinas dhe aktivistë në mungesë të kandidatit për kryetar të komunës, Arben Vitia.

Vitia i cili mban pozitën e Ministrit të Shëndetësisë, nuk ka marrë fare pjesë që nga fillimi i këtij aktiviteti.

Shpërndaje në: