Albin Kurti e pyet politikanin serb: A është Beogradi aq i bukur dhe interesant sa kur ishim student?

Politikani liberal i Serbisë, Cedomir Jovanovic, ka publikuar një video në profilin e tij në “twitter” teksa ka treguar se është rrugës për ta takuar kryeministrin e Republikës së Kosovës, Albin Kurtin. -“Rrugës për në Prishtinë për takim me Kurtin”, ka shkruar ai. “Më vjen keq që nuk po shihni reagimet e policëve serbë dhe … Continue reading Albin Kurti e pyet politikanin serb: A është Beogradi aq i bukur dhe interesant sa kur ishim student?