Albion Rrahmani ‘jashtëtokësor’ – Shënon ‘hat-trick’ në ndeshjen e Conference League

Periskopi.com Sporti

Sulmuesi i Ballkanit, Albion Rrahmani nuk ka të ndalur sot në ndeshjen ndaj La Fioritas.

Ky takim po zhvillohet në kuadër të ndeshjes së kthimit në Conference League, shkruan Periskopi.

Tashmë, Albio Rrahmani ka kompletuar edhe ‘hat-trickun’ e tij në këtë ndeshje, duke shënuar në minutën e 6’të, 8’të dhe atë të 69’të, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 3:0.