Allah, Allah çfarë super lojtari është Salah: Goli që sapo shënoi është thjesht SENSACIONAL

Periskopi.com Sporti

Liverpooli ka shënuar edhe golin e tretë dhe të katërt brenda pak momenteve dhe tash po avancon 3-0 kundër Watfordit.

Roberto Firmino ka realizuar edhe golin e dytë personal, duke qëlluar pas topit të kthyer nga portieri për 3-0.

Pasimin në zonë e devijoi një mbrojtës nikoqir, me portierin që u detyrua të intervenojë dhe, nga topi i kthyer, Firmino qëlloi cakun.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO

Vetëm tre minuta më vonë, 55′, spektakli ishte i garantuar për Mohamed Salah i cili realizoi një gol absolutisht brilant, duke qëlluar pas një driblimi impresiv në zonën e nikoqirëve.

Shikoni më poshtë.

VIDEO