Almeda Abazi duke bërë fitnes në muajt e fundit të shtatzënisë

Periskopi.com Showbiz

Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi është në pritje të ëmbël.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, aktorja Abazi tregon se edhe në muajt e fundit të shtatzënisë nuk e ndalë palestrën.

Ajo është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman ku për shqiptarët njihet në rolin e ‘Çënar’ bashkë me Topraken.

Almeda aktualisht jeton dhe vepron në Turqi, e që cilësohet si një nga femrat më të bukura shqiptare.

 

Shpërndaje në: