Almeria e befason Realin, Ramazani shënon gol me plotë klas

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në takimin  ndërmjet Almerias dhe Real Madridit, duel ky në kuadër të rundit të parë në La Liga.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Almarias e ka shënuar, Ramazani në minutën e 7’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO