Alvaro Morata dridh Genoan për herë të dytë

Periskopi.com Sporti

Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë si nikoqir i Genoas dhe tash po avancon 2-0.

Alvaro Morata ka realizuar në minutën e 22-të, pas një topi të kthyer nga shtylla.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: