Ambasadori amerikan shfaqet me plis në kokë

Periskopi.com Lajme

Në natën përmbyllëse të festivalit ‘Etnofest’ në mesin e shumë vizitorëve i pranishëm ishte edhe ambasadori amerikan në Kosovë Philip Kosnett, shkruan Periskopi.

Ambasadori Kosnett është parë me plis në kokë duke bërë fotografi me të pranishëm si dhe me ansamblin nga Vitia.

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë e dërguar nga lexuesit e Periskopit.

 

Shpërndaje në: