Analisti i afërt me VV-në: Si është e mundur, i ke 51% e Mimoza Kusarin kandidate për Gjakovë?

Periskopi.com Lajme

Analisti i afërt me Vetëvendosjen, Krenar Shala, në emisionin Politiko është shprehur i pakënaqur me kandidaturën e Mimoza Kusari Lilas në Gjakovë.

Ai ka kritikuar partinë që mbështet për kandidaturën e znj. Kusari Lila në komunën e Gjakovës.

“Si është e mundur që i ki 51 për qind dhe s’ke kënd me çu në Gjakovë. Dobësi është, dobësi është,” – ka deklaruar Shala, përcjell Periskopi.

Ai e ka cilësuar Gjakovën si garë të nxehtë.

“Nuk do të befasohesha as nga z. Gjini as nga Kusari Lila.” /Periskopi

Shpërndaje në: