Anel Rashkaj: Janë disa gjëra që bëhen me pasion, nuk ka lidhje milionat – Forca Kosovë

Anel Rashkaj: Janë disa gjëra që bëhen me pasion, nuk ka lidhje milionat – Forca Kosovë

Për pak minuta pritet të fillojë takimi ndërmjet Irlandës së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të rundit të pestë të Ligës së Kombëve.

Tani gjithçka duket se është gati në stadiumin Belfast të Irlandës së Veriut, shkruan Periskopi.

Para kësaj ndeshje ka reaguar edhe ish-kapiteni i Kosovës, Anel Rashkaj i cili tha se nuk ka lidhje se sa miliona i ke në bankë, kur bëhet fjalë për Kombëtaren duhet të luash me passion dhe me zemër.

Posimi i Rashkajt pa ndërhyrej nga redaksia:

“Jan disa gjëra ne jetë që duhet mi bo me pasion,nuk ka lidhje sa miliona i ki konto,nuk ka lidhje a lun ne top klubet por kur je ne at moment duhet pasioni mu shfaq.
Luftimi per gjdo duel per gjdo akcion thjesht duhet me bo me ZEMËR.
Forcaa Kosova”.

Shpërndaje në: