Anglia ia shënon edhe të dytin Kosovës

Periskopi.com Sporti

Anglia ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 kundër Kosovës U21, në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet për Euro.

Palmer ka realizuar për 2-0 në minutën e 27-të, pasi fillimisht Brewster kishte kaluar në epërsi ‘Tre Luanët’ në minutën e 11-të nga penalltia.