Anglia kërkon hakmarrje për finalen e Evropianit ndaj Italisë, formacionet zyrtare

Anglia kërkon hakmarrje për finalen e Evropianit ndaj Italisë, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Anglisë dhe Italisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Anglia do të kërkojë hakmarrje ndaj Italisë për finalen e humbur në Kampionatin Evropian të para një viti.

Momentalisht, Italia i prin grupit 3 të Ligës A me katër pikë, kurse Anglia gjendet në vendin e fundit me një pikë.

Ndeshja që zhvillohet në “Molineux Stadium” nis nga ora 20:45.

 

Shpërndaje në: