Anglia rikthen rezultatin me përmbysje ndaj Gjermanisë, Kane është aty për ‘tre luanët’

Anglia rikthen rezultatin me përmbysje ndaj Gjermanisë, Kane është aty për ‘tre luanët’

Vjen edhe goli i pestë në takimin ndërmjet Anglisë dhe Gjermanisë, duel ky në kuadër të xhiros së fundit në Ligën e Kombëve të Ligës A.

Golin e tretë dhe të epërsisë për Anglinë e ka shënuar, Kane nga pika e bardhë në minutën e 83’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 3:2.

VIDEO

Shpërndaje në: