Ansu Fati nuk është i kënaqur me rolin e tij në Barcelonë, do më shumë minuta

Ansu Fati nuk është i kënaqur me rolin e tij në Barcelonë, do më shumë minuta

Ansu Fati nuk është i kënaqur me rolin e tij në Barcelonë.

Sulmuesi i ri nuk po ka minutat të mjaftueshme për ta treguar vetën te skuadra e Barcelonës dhe për këtë mund të largohet, shkruan Periskopi.

Sipas mediave spanjolle thuhet se Barça po konsideron shitjen e numirt 10’të, pasi përfomanca e tij nuk po përmirësohet.

Kujtojmë se fati ishte në shkëlqimin e tij të madh vitin e kaluar te skuadra e Barcelonës, por ai pësoi një lëndim të rëndë që e la atë për një kohë të gjatë jashtë-fushe.

Shpërndaje në: