Antonela Berisha: Dua meshkuj mbi 40-vjeç, mund të më ngacmoni lirisht

Periskopi.com Showbiz

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Antonela Berisha, ka “goditur” me deklaratën e saj për meshkujt mbi 40-vjeç.

E ftuar në rubrikën ‘Trotuar’ në “E Diell”, ku po diskutohej për temën “A duhet të lejohen meshkujt e femrat mbi 40-vjeç në klube nate?”, Antonela ishte pro që burrat dhe gratë mbi 40-vjeç të shkojnë në klube nate.

“Unë personalisht i pëlqej meshkujt 40, mund të më ngacmoni lirisht, kanë çdo lloj eksperiencë, kanë inteligjencë, kanë eksperiencë seksuale. Ka shumë 40-vjeçar seksual që presin akoma”, tha ajo. /tch

Shpërndaje në: