Arbenita lë pa fjalë ndjekësit me imazhet e fundit në rrjetet sociale, shkëlqen në të brendshme

Periskopi.com Showbiz

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të pëlqyera, kjo për shkak të bukurisë dhe linjave trupore të saj.

Ajo asnjëherë nuk heziton t’i shfaq linjat e saj trupore, të cilat gjithmonë janë të komentuara nga fansat e saj.

Së fundmi, ajo në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka tërhequr vëmendje të madhe, duke mahnitur fansat me linjat e saj trupore.

Ajo shfaqet me një lloj të brendshme të zeza dhe me një qëndrim tërheqës, i cili nuk u la pa u komentuar nga publiku.

Por ajo nuk e la me kaq. Në një fotografi tjetër, Arbenita duket më elegante, me një fustan të shkurtër me ngjyrë bezhë.

Shpërndaje në: