Arbenita ndyshon look-un, krejt diçka tjetër bie në sy

Periskopi.com Showbiz

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Arbenita se fundmi ka ndryshuar pamjen e saj.

Ajo ka prerë folët duke u duket edhe me joshëse.

Në postimin e fundit ku shfaqet me look të ri, ajo që bie në sy është që Arbenita shfaqet e veshur me setër ndërsa ka ‘harruar’ të vesh sutjena.

Ku është nisur e ‘zhveshur’ modelja e njohur?

Shpërndaje në: