Arlinda Pllana nga Prishtina fiton veturën e dytë të BMW Seria 3 në LOJË E TRENT me GO+

Arlinda Pllana nga Prishtina fiton veturën e dytë të BMW Seria 3 në LOJË E TRENT me GO+

Arlinda Pllana nga Vranjevci i Prishtinës është fituesja e dytë e serisë së 3-të BMW krejt të re në LOJË E TRENT me GO+. Zgjedhja e fitueses dhe dorëzimi i veturës u bë LIVE në Klan Kosova këtë të shtunë.

Kurse, për ata që ende nuk e kanë provuar fatin e tyre, do t’ju kujtojmë se LOJË E TRENT ende vazhdon, duke ofruar mundësinë për të fituar jo vetëm 3 BMW të tjera, por edhe shpërblime të tjera ditore dhe javore.

Për tu bërë pjesë e lojës është shumë e thjeshtë – gjejeni kodin e lojës së vendosur nën kapak dhe regjistrojeni atë në faqen e internetit të lojës GO+: lojagoplus.com.

Mos e humbni këtë mundësi të jashtëzakonshme për të fituar një BMW Seria 3 ose BMW X7 dhe shumë shpërblime të tjera ditore në LOJË E TRENT.

Regjistrohuni tani dhe rritni shanset tuaja për të qenë fituesi i ardhshëm!

 

 

Shpërndaje në: