Arrestohet gruaja që qëndroi në hotel për rreth dy muaj dhe iku pa paguar

Arrestohet gruaja që qëndroi në hotel për rreth dy muaj dhe iku pa paguar

Një femër kosovare është arrestuar në Graçanicë, pasi që e njëjta ka qëndruar në një hotel në periudha të ndryshme, nga data 6 gusht deri më 25 tetor të vitit të kaluar dhe më pas ka ikur pa paguar për qëndrimin e saj.

Arrestimi i saj u bë të hënën, ndërkohë që pas intervistimit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Shpërndaje në: