Arrestohet llapjani, e rrahu dhe ia vodhi paratë një vajze të mitur

Arrestohet llapjani, e rrahu dhe ia vodhi paratë një vajze të mitur

Një burrë nga Podujeva është arrestuar, pasi e ka rrahur dhe ia ka vjedhur paratë një vajze të mitur.

Policia bën të ditur se vajzës i janë shkaktuar lëndime trupore.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare e mitur me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore dhe ia ka vjedhur para. Me vendim të prokurorit  i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shpërndaje në: