Arsenal – Norwich: Rashica nis nga stoli

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Norwich.

Dy skuadrat që nuk kanë fituar asnjë pikë në këtë fillim sezoni të Premier League, përballen me njëra tjetrën në kuadër të xhiros së katërt, shkruan Periskopi.

Në radhët e Norwich nga banka rezervë do ta nis Milot Rashica.

Ndeshja mes Arsenal dhe Norwich luhet me fillim nga ora 16:00. Më poshtë mund t’i shihni formacionet. /Periskopi/

Arsenal:

Norwich: