Arsenal zhbllokon derbin, thyhet Tottenham

Periskopi.com Sporti

Është zhbllokuar derbi mes Arsenal dhe Tottenham.

Arsenal ka kaluar në epërsi në derbin kundër Tottenham, pas vetëm 12 minutave lojë, shkruan Periskopi.

Golin për ‘Gunners’ e gjeti mesfushori Smith Rowe, pas asistimit të pranuar nga Saka.

Më poshtë Periskopi ua përcjell golin e epërsisë së Arsenal. /Periskopi/

Shpërndaje në: