Arsenali duhet ta përfundojë sa më shpejtë marrëveshjen me Gabriel Jesus

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Arsenalit duhet që sa më shpejtë të finalizojë marrëveshjen me sulmuesin e Manchester Cityt, Gabriel Jesus, kjo pasi edhe skuadra të tjera po presin për të.

Arsenali brenda kësaj jave duhet të marr vendimin final për Jesus, shkruan Periskopi.

Sipas gazetarit sportive, Fabrizio Romano, Arsenali sa më parë duhet ta finalizojë këtë marrëveshje, pasi Tottenhami dhe PSG po presin në radhë për të siguruar shërbimet e brazilianit.