Arsenali e do yllin e Atletico Madridit

Arsenali e do yllin e Atletico Madridit

Belgu po shkëlqen te skuadra nga Madridi dhe kjo ka zgjuar interesimin e klubit nga Emirates Stadium.

Lojtari në fjalë së fundmi ka rinovuar kontratën me klubin e tij deri më 2022, mirëpo një ofertë e mirë nga londinezët do të mund t’i ndryshonte gjërat. /Periskopi.com

Shpërndaje në: