Arsenali ia shënon edhe të dytin skuadrës modeste të Bielsas në minutën erotike

Periskopi.com Sporti

Arsenali ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 kundër Leeds Unitedit.

Një top i gabuar i kthyer me kokë prapa, ia mundësoi Nketiahs të qëllojë me lehtësi prapa portierit kundërshtar në minutën ‘erotik’ – 69.

Shikoni më poshtë.

VIDEO