Arsenali kalon në epërsi, Martinelli shënon golin e parë të Premier Ligës këtë sezon

Arsenali kalon në epërsi, Martinelli shënon golin e parë të Premier Ligës këtë sezon

Skuadra e Arsenalit ka arritur të kaloj në epërsi kundër Crystal Palaces.

Në minutën e 20-të, Gabriel Martinelli e shfrytëzoi për mrekulli një asistim të Zinchenkos dhe i kaloj “Topçinjtë” në epërsi.

Ky është goli i parë i Premier Ligës këtë sezon. Skuadra e Arsenalit po zhvillon ndeshje më të mirë dhe me plot meritë janë në epërsi.

SHIKONI VIDEON E GOLIT:

Shpërndaje në: