Arsenali vjen me goditjen e madhe, Ansu Fatin e do me patjetër në verë

Arsenali vjen me goditjen e madhe, Ansu Fatin e do me patjetër në verë

Arsenali po konsideron një lëvizje të madhe në afatin kalimtar të verës.

Sipas raportimve nga mediat në Angli, thuhet se Arsenali ka interesim të shtuar për ta transferuar sulmuesin, Ansu Fati i cili aktualisht nuk është aktiv me Barcelonën, shkruan Periskopi.

Situata e tij në Barcelonë nuk po përmirsohet dhe me shumë gjasë lojtari do të jetë i lirë gjat verës.

Arsenali tashmë e ka një plan se si ta sjellë atë në Londër.

Shpërndaje në: