Arta Elezaj shfaqet tejet tërheqëse në fotografinë e fundit

Periskopi.com Showbiz

Arta Elezaj tregoi linjat e saj seksi në një paraqitje të radhës në Instagram.

E njohur më së miri për rolin e “Xhakartës”, aktorja e njohur tashmë ka vëmendjen të madhe nga mediat rozë.

 

 

Ajo komentohet për linjat e saj, ekspozimin jetën luksoze dhe veshjen me shumë shije e stil.

Në një fotografi që ka publikuar së fundi, Arta shfaqi këmbët e saj të gjata dhe seksi në një veshje të shkurta.

Kaçurrelja shihet e shtrirë në një kolltuk teksa duket atraktive dhe në formë të mirë.

Ndryshe, Arta ditëve të fundit ka sjellur imazhe të shumta edhe nga pushimet.

Shpërndaje në: