Arta Nitaj tregon gjoksin dhe të pasmet në postimet e fundit

Periskopi.com Showbiz

Aktorja e njohur shqiptare ka provokuar me një foto ku ekspozon gjoksin.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, e ka ndarë me ndjekësit një imazh në bikini.

Në foton të cilën e ka postuar në Instastory Arta duket tejet joshëse e veshur në të bardhë ndërsa e ka bërë ‘nxehtë’ tash kur edhe sezona e verës ka përfunduar.

Pranë fotografisë ajo ka vendosur të mos vë ndonjë mbishkrim. Përveç fotos ku ka treguar gjoksin ajo e ka postuar më pas edhe një tjetër imazh në të cilin provokon me të pasmet.

View this post on Instagram

Grateful ??

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj) on

Shpërndaje në: