Arta Nitaj vazhdon pushimet në plazhet luksoze

Periskopi.com Showbiz

Arta Nitaj tashmë është një prej figurave të preferuara të rubrikave rozë të mediave shqiptare.

Ajo u bë e famshme në saje të hit serialit, “O Sa Mirë”, ku luajti rolin e nxënëses me emrin Xhesika.

Aktorja ka qenë e angazhuar edhe në shoun televiziv dhe debutues sportiv të RTV Dukagjinit, ku ka treguar sukses.

E natyrisht kjo ka shkaktuar lodhje tek zeshkania, e cila këto ditë ka zgjedhur të shijojë paksa rrezet e diellit dhe të relaksohet në deti.

Bukuroshja së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet joshëse dhe seksi e veshur në bikini duke pozuar pranë një pishine, ku binte në sy gjoksi i madh pas ndërhyrjes kirurgjike.

Ndryshe, Nitajn do ta shohim edhe në sezonën e vjeshtës në projekte të reja televizive në ekranet tona shqiptare.

Shpërndaje në: