Aston Villa – Man United: Këto janë formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Aston Villa – Manchester United.

Manchester United luan në udhëtim kundër skuadrës së Aston Villa, në kuadër të Premier League.

‘Djajtë e Kuq’ kërkojnë tri pikët në këtë ndeshje mjaft të vështirë, ndaj një kundërshtari që po shënon ngritje në formë.

Ndeshja mes Aston Villa dhe Manchester United luhet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

AVL:

MUN: