Aston Villa nuk ‘lëshon pe’ – Cash ia ‘bombardon’ portën Cityt

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Man City dhe Aston Villës, duel ky në kuadër të xhiros së fundit në Premierligë.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Aston Villës e ka shënuar Cash në minutën e 37’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO