Astrit Selmanin e kap flaka kokë e këmbë, kompleton super hat-trick brenda 23 minutave

Periskopi.com Sporti

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Astrit Selmani ka shënuar një hat-trick brilant brenda 22 minutave për Hammarby.

Ai ndihmoi skuadrën e tij në përballjen kundër Kalmarit në kuadër të javës së 30-të të kampionatit suedez, shkruan Periskopi.

Selmani realizoi në minutat 5′, 19′ dhe 22′, teksa dy prej golave ishin absolutisht brilantë.

Shijoni më poshtë. /Periskopi.com/