Atdheu i Përputhen ia kalon Ermal Mamaçit: Kaq paguhet për një postim në Instagram

Periskopi.com Showbiz

Instagrami është një biznes i sigurt për të gjitha figurat publike sot.

Por, çmimi i pagesës së tyre vije në bazë të fansave dhe influences që kanë. Përshembull në pak muaj personazhet e Përputhen kanë arritur të kapin pagesa shumë të mira.

Atdheu është një ndër personazhet që paguhet mjaft mirë, ai merr 500€ për një postim, shifer të cilën e ka mundur dhe Ermal Mamaqin.

Mamaqi paguhet rreth 300€, ndërkohë që Atdheu ka shifren më të lartë. E pra, mesa duket bukuroshi i Përputhen ka marr goxha reklama edhe nga personazhet që kanë vite në ekran.

Shpërndaje në: