Atdheu thur vargje për Bora Zemanin?

Periskopi.com Showbiz

Pak më parë Atdheu ka publikuar një shprehje anglisht, ku dyshimet janë se këto vargje janë dedikim për Bora Zemanin.

”Je njëlloj si BORA, e bukur por e ftohtë”, duke bërë që rrjeti të shpërthejë me komente nga më të ndryshmet.

Theksojmë se dyshime për Borën dhe Atdheun ka hedhur edhe vetë Donaldi në një bisedë që ka pasur me ish-konkurrenten e Përputhen, Antonelën.

“Ti e di se çfarë ka ndodhur jashtë”, ka qenë deklarata e Donaldit drejtuar Antonelës.