Aurela Hoxha dhe Alban Ramosaj në lidhje? (Foto)

Aurela Hoxha dhe Alban Ramosaj në lidhje? (Foto)

 

Rrjetet sociale sot janë bërë të parezistueshme për çdo kënd, përmes tyre ne kuptojmë për aktivitetet e cilit person dëshirojmë të dimë. 

Por, rrjetet sociale nuk mundësojnë mbajtjen fshehtë të jetës private të personave publik, shkruan lajmi.net.

Këngëtari Alban Ramosaj dhe modelja Aurela Hoxha kanë sjellë disa imazhe një pas një dhe atë nga i njëjti vend.

A nënkuptojnë këto imazhe një lidhje të mundshme mes dyshes?

Imazhet e publikuara nga Albani dhe Aurela, shtojnë dyshimet se dyshja janë në lidhje, pasi në çdo vend ku Albani publikoi imazhe, në të njëjtin vend publikoi edhe Aurela.

Megjithatë, mbetet që me kohë ta kuptojmë, nëse dyshja janë në lidhje, apo nuk ka diçka më shumë se shoqëri.

Shpërndaje në: