Aurela Hoxha në një lidhje me këngëtarin shqiptar?

Aurela Hoxha në një lidhje me këngëtarin shqiptar?

Duket se këngëtari  Alban Ramosaj dhe modelja Aurela Hoxha janë në një lidhje së bashku.

Të paktën këto dyshime nxisin vetë dyshja përmes postimesh në rrjetet sociale,imazhet e ndara me ndjekësit në Instagram kanë një të përbashkët, pasi i kanë bërë bënë të njëjtin vend dhe të njëjtën kohë.

Kjo ka shtuar dyshimet se ata janë në lidhje, pasi në çdo vend ku Albani publikoi imazhe, në të njëjtin vend publikoi edhe Aurela.

Mbetet të shihet në ditët në vazhdim se si do të zhvillohet ngjarja apo do të jetë vetëm strategji për të qenë në qendër të vëmendjes së mediave.

Shpërndaje në: