Australia e befason Argjentinën – I shënon Goodwin

Australia e befason Argjentinën – I shënon Goodwin

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet Argjnetinës dhe Australisë, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Botërorin e Katarit 2022.

Golin e parë për Kombëtaren e Australisë e ka shënuar Goodwin në minutën e 77- të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2-01.

VIDEO

Shpërndaje në: