Çka po ndodh kështu me deputetin e AAK’së, Bekë Berisha

Periskopi.com Video

Momente interesante nga takimi historik Kim-Moon

Periskopi.com Video

A do t’i kemi vizat para pushimit veror apo për Vitin e Ri – Dëgjojeni kryeministrin Haradinaj

Periskopi.com Video

Pse ndryshoi LDK’ja. Njëherë kërkonte zgjedhje tash thotë jo…

Periskopi.com Video

Një premtim i Kadri Veselit mund ta shtyjë Duda Baljen të bëj tollovi. Çka thotë Balje për idenë e Albin Kurtit për një aleancë ballkanike kundër Serbisë. Dëgjojeni…

Periskopi.com Video

Vushtrria largon kafenetë nga sheshi, në Prishtinë veç po shtohen

Periskopi.com Video

Elefant më të lezetshëm se ky nuk keni parë kurrë

Periskopi.com Video

Momenti kur shoferi i furgonit që vrau 10 persona në Kanada i thotë policisë – Më vrisni

Periskopi.com Video

Kështu u përformua në Prishtinë për ndaljen e vrasjeve në komunikacion

Periskopi.com Video

Si do të reagonit në një situatë të tillë me aeroplan

Periskopi.com Video

A do të jetë kjo grua pasardhëse e pushtetit të Erdoganit në Turqi

Periskopi.com Video

Kur festa kalon në çmendi – Shikoni çka bëjnë tifozët gjerman

Periskopi.com Video

Fisi i ‘njerëzve peshq’ që mund të zhyten deri në 60 metra thellësi dhe rrinë gjatë brenda

Periskopi.com Video

Shikoni momentin kur për një fije floku 17-vjeçarja shpëton pa ia zënë kokën rrota e autobusit

Periskopi.com Video

Ky është roboti që ndërton karriken për pak minuta

Periskopi.com Video

Serbia nuk lejon flamurin e Kosovës në panairet e veta

Periskopi.com Video

Deputeti i Kuvendit të Kosovës ka nevojë për kurs të anglishtes

Periskopi.com Video

George W. Bush me një rrëfim të pazakonshëm për nënën e ndjerë

Periskopi.com Video

Momenti kur Ilir Deda shkrihet së qeshuri me Milaim Zekën

Periskopi.com Video

Shikoni momentin kur Haradinaj nuk e lejon të flas ministrin e tij të brendshëm

Periskopi.com Video