Autorët i mbajtën peng djalin – Si u grabit familja e biznesmenit shqiptar

Periskopi.com Lajme

Tre persona të armatosur dhe maskuar kanë hyre në banesën e një biznesmeni në lagjen nr 14 shkozet Durrës.

Pasi kane lidhur dy bashkëshortët autorët kanë grabitur shumën prej afro 10 eurosh, ndërsa në ikje kanë marë peng edhe djalin e çiftit të cilin e kanë lenë të lirë vetëm pak kilometra larg banesës.

Sipas policisë asnjë prej familjarëve nuk është lënduar fizikisht. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave me qëllim identifikimin dhe me pas arrestimin e autoreve.

 

Shpërndaje në: