Avni Ajeti i përgjigjet Xhavit Halitit që e përmendi me iniciale se ka planifikuar ta vriste

Avni Ajeti i përgjigjet Xhavit Halitit që e përmendi me iniciale se ka planifikuar ta vriste

Anëtari i PDK-së Xhavit Haliti në emisionin Zona B te Baton Haxhiu, kishte përmedur disa njerëz me iniciale që kanë qenë të porositur ta vrasin.

Në emisioni ai kishte përmendur edhe inicialet A.A, duke thënë se ishte shok i Ilir Konushefcit, që kishte planifikuar ta vriste Halitin, shkruan Indeksonline.

Mirëpo Avni Ajeti, bashkëluftëtart i Zahir Pajzatit dhe Ilir Konushefcit i është përgjigjur Halitit përmes një postimi në rrjeton social Facebook.

Shpërndaje në: