Baby G-n e xhirojnë duke bërë ‘twerk’ në tren

Periskopi.com Showbiz

Baby G joshë me vallëzimin sensual.

Baby G njihet për postimet provokuese që ndan me fansat e saj në rrjetin social Instagram, reperja vjen sërish me një video mjaft atraktive, shkruan lajmi.net.

Në videon e publikuar në Instagram, ajo shfaqet në një tren fillimisht duke bërë ‘squats’ dhe më pas fillon të kërcej ‘twerk’.

Përndryshe, Baby pas një kohe bukur të gjatë larg skenës së muzikës javë më parë publikoi këngën ‘Rapsong’ me të cilën hapi një kapitull të ri.

Shpërndaje në: