Bad News Eagles do të luajnë me ekipin më të fortë në botë

Periskopi.com Sporti

Tashmë dhe është zyrtare ekipi ynë në CS:GO, Bad News Eagles do të luajë me ekipin më të forë në botë.

FaZe do të jetë kundërshtari i radhës i djelmoshave tanë dhe janë skuadra e parë në botë për CS:GO, shkruan Periskopi.

Dueli do të nis me fillim nga ora 19:15 dhe paraqitet live në platforemne ‘Twich’ me komentim nga Xhoci.