Bajram Rexhepi refuzon ‘sheqerkat’ e Kadri Veselit për postin e deputetit

Bajram Rexhepi refuzon ‘sheqerkat’ e Kadri Veselit për postin e deputetit

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar vetë Rexhepi.

“Po e kam refuzuar postin e deputetit, unë jam kthyer në kirurgji tash dhe kush është pas meje në listë le të vazhdojë”, ka thënë shkurt Rexhepi.

Bajram Rexhepi para disa muajsh ka drejtuar akuza të rënda ndaj kryetarit aktual të PDK-së, Kadri Veseli./Telegrafi/

Shpërndaje në: